LED DEKORACE

Rozsvitťe svůj event!

Jsme společnost specializující se na pronájem LED designového svítícího nábytku a dekorací. Jsme největší půjčovnou v ČR, v nabídce máme přes 600 produktů.

LED nábytek je vyroben z polyethylenu s nerezovými a skleněnými doplňky. Výhodou je velmi snadná instalace, bez nutnosti přívodu 220V. Na jedno nabití vydrží svítit až 12 hodin.

Rovněž si můžete vybrat z různých velikostí a tvarů svítících nafukovacích dekorací. K dispozici jsou jak samostojné 2 m – 5 m jehlany, tubusy, rohy, tak i závěsné 1 m – 3 m koule, hvězdy, ale i svítící srdce. Barvy se samozřejmě mohou během večera měnit dle Vašeho přání, k dispozici jsou i 4 přednastavené programy. 

Díky našemu rozsáhlému sortimentu jsme největší půjčovnou LED dekorací v České republice. K našim zákazníkům přistupujeme individuálně a snažíme se vyhovět všem jejich požadavkům.

Každému zákazníkovi nabízíme individuální řešení dle jeho aktuálních potřeb a přání. Našimi klienty jsou jak produkční, eventové a PR agentury, tak koncoví zákazníci.

Produkty jsou vhodné zejména pro svatby, firemní akce, výstavní expozice, vánoční večírky či koncerty.

Máme komplexní znalosti v oboru a rádi vám doporučíme, jaká zařízení jsou na Vaší událost vhodná. V případě jakýkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na e-mail: info@led-dekorace.cz.


Nabízíme:

    LED nábytek (bary, stolky, sezení, dekorace, květináče)
    LED dekorace (stojící i závěsné)

    LED bezdrátová světla


Ke každému produktu Vám zapůjčíme dálkové ovládání.

Rozsviťte svůj event

 

LED DEKORACE s.r.o.
Čistovická 1700/62
163 00 Praha
IČ:28417151

+420 608 300 000
info@led-dekorace.cz
www.led-dekorace.cz

 

Naši klienti